MAHALO MK1P

Typ
sopranové

• , zakoupeno v Hudební Svět

Ještě je brzo hodnotit, ale učitel si v kroužku nestěžoval, na dotaz mi sdělil, že se s tím dá pracovat, dcera byla hodně nadšená, oproti minulému hlavně z barvy a prý hraje pěkně. Pro začátečníka dostačující. Uvidíme časem...

• , zakoupeno v Hudební Svět

Objednala jsem ukulele pro 14letou vnučku. Vnučka je moc spokojená, uči se hrát podle internetu a za ten týden už zahraje asi dvě písně. Takže pro začetečníky určitě velmi dobré ukulele. Dokonce se dala na hraní i kamarádka 16let a vypadá to že si ukulele bude taky kupovat. Jsme moc spokojení jak s obchodem tak i s ukukele i dopravou. Rádi DOPORUCUJEME

• Je to kvalitní ukulele za tu cenu
    • Není to úplně fialová barva.Jde to do růžové.

Ukulele je úžasné.Když umíte ukulele naladit správně,vydrží Vám nalazené dlouho a nemusíte to ladit třicetkrát.Jde jenom o zkušenosti.

Typ
sopranové

Sopránové ukulele, série: Kahiko Plus, korpus: sengon, krk: sengon, hmatník: mahagon, kobylkové sedlo: Nubone, niklové pražce, struny Aquila, gig bag součástí balení, barva: Transparent Purple

• Je to kvalitní ukulele za tu cenu
    • Není to úplně fialová barva.Jde to do růžové.

• , zakoupeno v MUZIKER.cz

• Za nízkou cenu velmi hezký zvuk
    • Kvalitní struny
    • Obal součástí
    • Pro začátečníka ideální
    • Při ladění mi několikrát mi vyletěla struna A z drážky v kobylce, tím pádem se drážka trošku rozšířila

S ukulele Mahalo jsem velice spokojená a určitě bych ho doporučila ostatním začátečníkům, jako jsem já. Co mě ze začátku nemile překvapilo bylo neustálé rozlaďování strun. V hudebninách mi ale bylo řečeno, že nylonové struny jsou pružné a dlouho povolují a že tak po třicátém naladění by už měly držet a měli pravdu.

• , zakoupeno v MUSIC CITY

• Kupoval jsem pro dceru, smesna cena, hratelne
    • Zvuk nic moc, pro velmi malou rucku

Na to jak je nástroj malý opravdu hraje, vc lku dobre