Kohala AK-C

2 090 Kč
Doporučená nabídka GuitarCentre.cz

Skladem • 1 varianta79 Kč100 % • 404 recenzíDalší informace

Produkt nemá žádné parametry.

• Naživo vypadá lépe než na fotkách
    • Krásné čisté zpracování do detailů
    • Krásně zní s dlouhým dozvukem
    • Úchyty na popruh
    • Polstrovaný bag
    • Tvrdší struny

Toto ukulele jsem měla chvíli doma a leč jsem ho vrátila, jelikož jsem si vybrala Ortegu RUEB CC, tak musím říci, že mne mile překvapilo a váhala jsem, zda si ho nenechat. Toto ukulele je krásně zpracované do detailů, nikde žádné nečistoty či otřepky. Krásně zní, ale pro mne mělo až moc dlouhý dozvuk, možná, že někomu tohle právě bude více vyhovovat. Je osazeno strunami Daddario J88, které jsou na hraní tvrdší než např. struny Aquila Nylgut či Ortega AWNY.

• , zakoupeno v Kytary.cz

Pro malého začatečníka(dcera) super a nečekaně i já se "s tím" perfektně vyblbnu :-))

Produkt nemá žádné parametry.

Akustické ukulele Tělo tohoto koncertního ukulele z řady Akamai je zhotoveno z překližovaného dřeva nato (Eastern Mahogany). Plochu topolového hmatníku rozděluje osmnáct pražců, orientaci po jeho ploše usnadňují poziční značky. Struny s jádrem z materiálu nylgut jsou uchyceny v kobylce a chromovaných mechanikách. Z minimalistického designu nástroje vystupuje bílá lemovka těla. Ukulele od značky Kohala představují ideálního společníka na dovolenou či pro krátké chvíle volna, a to jak pro vás, tak i vaše ratolesti.

• Naživo vypadá lépe než na fotkách
    • Krásné čisté zpracování do detailů