Epiphone Les Paul Outfit

3 615 Kč
Doprava zdarma, Skladem
Doporučená nabídka MUZIKER.cz

Top nabídka

Skladem • 1 variantaZdarma97 % • 19 708 recenzíShop roku '23 - VítězDalší informace

Typ
Les Paul
Se snímačem

• , zakoupeno v MUZIKER.cz

• Kvalitně zpracovaný nástroj, působí pevně a odolně
    • Jemnější zvuk, který je příjemný i pro večerní hraní na rozdíl od čistě akustických nástrojů
    • Krásný, do detailů propracovaný design

Dopředu jsem si prošla zahraniční recenze a hodnocení včetně videí, takže jsem věděla, jaký je zvuk před a po zapojení a nebyl pro mě tudíž překvapením. Vybavena těmito informacemi jsem k nástroji rovnou přikoupila kvalitní struny, protože nylonky, se kterými je nástroj dodá, nedají vyniknout jeho zvuku. Zatím jsem nezapojovala amp, ale věřím, že bude znít dobře

Typ
Les Paul
Se snímačem

Tělo nástroje je celé vyrobeno z masivního mahagonu, na kterém je top z AAA javoru, na mahagonovém krku je přilepen palisandrový hmatník. Na něm nalezneme osazeno 21 pražců, jejichž polohy jsou značeny klasicky tečkami. Krk je vyprofilován do tvaru písmene D. * O snímání zvuku se zde stará podkobylkový piezosnímač. Na ukulele jsou továrně nataženy černé nylonové struny. O stabilitu ladění se postarají čtyři spolehlivé ladící mechaniky, nn druhé straně struny vedou do palisandrové kobylky. Součá...

1zákazník doporučuje produkt
  • , zakoupeno v MUZIKER.cz