CORDOBA 15CM

2 890 Kč
Garantovaný nákup z HUML MUSIC

Skladem • 1 variantaProdloužená záruka99 Kč96 % • 4 396 recenzíShop roku 2023 - FinalistaDalší informace
Skladem • 1 variantaZdarma97 % • 19 434 recenzíShop roku 2023 - VítězDalší informace
Skladem • 1 varianta130 Kč100 % • 252 recenzíDalší informace

Typ
koncertní

• Super

S ukulele jsem velice spokojen pěkně se na ním hraje vybrnkava doporučuji jsem začátečník nebudete litovat doporučuji.

Hezký nástroj, drží ladění, kvalitní zpracování

• , zakoupeno v MUZIKER.cz

• "Bombička"

Měla jsem to jako dárek a hodně jsem se rozhodovala, jestli si ho nemám nechat:-)....
    Strašně příjemný nástroj, voňavý. Pro mne kytaristu poněkud neznámé hraní a při správném uchopení akordů je úžasný

Typ
koncertní

Cordoba 15 CM 15CM je koncertní ukulele z nabídky kalifornské značky Cordoba. Disponuje vynikajícími zvukovými vlastnostmi a kvalitním zpracováním a představuje ideální volbu pro začínající i pokročilejší hráče. Celomahagonové tělo produkuje bohatý a plný zvuk s jemnými basy a zpívajícími výškami. O stabilitu ladění se starají stříbrné symetricky umístěné mechaniky s perleťovými kolíky a kobylka z kompozitního materiálu, která zajišťuje dobrý přenos vibrací do těla nástroje. Oz

• Super

Hezký nástroj, drží ladění, kvalitní zpracování

• , zakoupeno v MUZIKER.cz

• "Bombička"

• zvuk,..
    • zpracování

Jedno z nejlevnějších koncertních ukulele. Skvělý zvuk na svoji cenu. Byl jsem překvapen zpracováním a určitě bych vřele doporučil.